Principy sos-OF
logo sos-OF
Sdružení pro občanskou společnost - Otevřené fórum
postmaster [ zavináč ] sos-of.cz
Virtuální politické sdružení (stolní společnost) pro ty, kteří vyznávají stejné principy.
Navazuje na ideály Občanského fóra a prvních deseti let Strany pro otevřenou společnost.
Nepřehlédněte!
Blogy a weby členů a příznivců
Další nabídka
Vyhledávání

Vyhledat text

Informace
Technická správa webu: postmaster [zavináč] sos-of.cz
Softwarová podpora: Cabalsoft

(c) Copyright Jiří Lukáš, 2001-2005

TOPlist

Tomáš Vlček napsal

ROP

Tak nám vyhlásili ROP, paní Müllerová, vědí, to je ten regionální operační program, z něho můžeme čerpat evropské peníze.Tydle fondy vyčerpáme, na Bruseeel!!!

     Posluhovačka se dychtivě začetla do textu: „Výzva je zaměřena na investice do rekonstrukce, modernizace, vybavení a zařízení základních (včetně speciálních), středních a vyšších škol podmiňující zavádění nových vzdělávacích programů nebo alternativních forem vzdělávání a na investice do výstavby, rozšíření a modernizace zdravotnických zařízení (včetně investic do nových technologií, vybavení a zařízení a stavebních prací) prostřednictvím infrastrukturních projektů, vedoucích ke zvýšení kvality péče o zdraví obyvatel, jedná se o projekty nepodporovatelné prostřednictvím národní sítě v rámci IOP“.

     Nechci jim do toho povídat, pane Švejk, ale nějak tam úplně vypadly mateřský školky. To vědí, já sem prostá ženská, já si dycinky myslela, že ve škole se má dobře učit, aby člověk něco uměl, aby neměl hlavu jen kuli tomu, aby mu nepršelo do krku,. Tady to vypadá, že se děti budou teď muset učit ňák všecko inovatívnějc a alternatívnějc, jináč jim tu střechu nikdo nevopraví, a vokna jim budou vypadávat dál.

     Švejk se jen usmál, nacpal další faječku a pomalu začal přemýšlet, zda půjda na ferbla ke Kalichu, nebo k Bansetům, neboť už měl potvrzeno, že tučná dotace na projekt Zvyšování kvality a úrovně chování koček k harckým kanárům mu byla právě přiznána.

| Autor: Mgr. Tomáš Vlček | Vydáno dne 21. 10. 2011 | 3412 přečtení | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Novinky / pozvánky
22.10.2013: Mimořádné volby do PS PČR
25.-26. října 2013 se uskuteční předčasné volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Volte Zelené, KDU-ČSL, Starosty či Změnu, ale hlavně jděte k volbám a někomu svůj hlas darujte (pokud se obdarovaný špatně zachová k dárci, lze dar vymáhat zpět).
Vlajka pro Tibet 10. 3.
Krajské volby 2012
Čtení odjinud

Nejčtenější články za poslední rok

Neexistuji vhodna data!


Nejkomentovanější články za 9 měsíců

Databáze je prázdná!